Magia

Orgonity

orgonity

Wiele osób nie wierzy w magię, dopóki nie zobaczy, jaka siła w niej drzemie. Przepowiadanie przyszłości, sztuczki magiczne, a nawet rzeczy, które powodują, że żyje się lepiej mogą pomóc człowiekowi. Nie zawsze musi w tym wystąpić 100% magii, ale jeśli komuś pomaga kamień wiszący na sznurku to powinien go mieć zawsze przy sobie, obojętnie czy wierzy w magię czy też nie. Podobnym narzędziem jest orgonit.

Orgonity – co to takiego

Orgonit to forma akumulatora, która dzięki swojemu niesamowitemu składowi pochłania negatywną energię z otoczenia osoby, która posiada właśnie to urządzenie. Następnie orgonit zamienia negatywną energię w pozytywną dla psychiki i zdrowia danej osoby. Warto zaznaczyć, że to magiczne narzędzie nie wymaga dostępu do prądu i nie rozładowuje się. Działa ono w zamkniętych pomieszczeniach, a także na otwartej przestrzeni, gdzie jest bardzo dużo osób wokoło. Dla osób bardziej dociekliwych warto zaznaczyć, że nie wytwarzają one żadnego szkodliwego promieniowania, ale za to są bardzo pozytywne dla organizmu i starają się, żeby był on w jak najlepszej kondycji.

Orgonity zostały one stworzone przez austriackiego psychologa i psychiatrę Wilhelma Reich. Jednak jego wynalazek bardzo różni się od tego, co można teraz znaleźć w sklepach. Przede wszystkim według Wilhelma powinien być on pusty w środku, jednak jak pokazują najnowsze badania powinien być on wypełniony, dzięki czemu następuje lepszy przepływ energii. Najczęściej stosuje się wewnątrz miedź, która ma właściwości lecznicze.

Skład

Urządzenie to jest zbudowane z mieszanki złożonej z 50% żywicy organicznej lub wosku oraz drugie 50% z małych cząsteczek metalu (miedzi, żelaza, srebra, złota) i kryształów (kwarcu, innych kamieni). Wszystkie te rzeczy mają silną energetyczną matrycę, dzięki czemu bardzo dobrze łapią one całą złą energię i wypuszczają dobrą. Warto, także zaznaczyć, że urządzenia te są wyczyszczone z energii osób, które dotykały je poprzednio. Jeśli zostanie on zatopiony w żywicy, to minerały przejmują energię tylko osoby, do której on należy. Jeśli nie byłby on wyczyszczony z energii osób, które go dotykały to mógłby posiadać w sobie cały czas złą energię i odbiłoby się to na osobie, która go zakupi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *