Jakie właściwości ma pierścień Atlantów?

Pierścień Atlantów odkryty został około roku 1860 przez francuskiego egiptologa w Dolinie Królów. Był czymś nietypowym jak na kulturę tego regionu. Wykonany był bowiem z kamionki i posiadał dziwny symbol z figur geometrycznych. Zostały one rozmieszczone według tzw. koniecznego porządku.

egzemplarz pierścienia atlantów

Cywilizacja Atlantycka

Ponieważ symbol na pierścieniu nie pasował do tradycji egipskiej przypisano go Atlantom, których spadkobiercami mieli być właśnie Egipcjanie. Stąd też wzięła się popularna nazwa pierścienia. Jego wyjątkowe właściwości odkrył Andre de Belizal, znany radiesteta i badacz fal kształtu.

Właściwości pierścienia Atlantów?

Każdy przedmiot ma swoją energię. W przypadku pierścienia Atlantów wyczuwalne są wszystkie energie potrzebne do harmonijnego życia. Dlatego też po założeniu takiego pierścienia na palec otoczka energetyczna człowieka staje się spójna. Pierścień oddziałuje w aż trzech dziedzinach – ochrony i uzdrawiania, zdolności uodparniania się na stres oraz wzmacniającej intuicję i funkcje paranormalne. Jednak pierścień trzeba nosić na odpowiednim palcu. Znaczenie ma też rodzaj zastosowanego materiału. W sprzedaży spotkać można przede wszystkim  pierścienie ze złota, srebra, miedzi oraz kamionki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *