Runy – najczęściej zadawane pytania

Wróżenie z run wydaje się wysoce popularnym procederem, jednak często postrzegane jest jako magiczna sztuka, dostępna nielicznym. Nic bardziej mylnego – okazuje się bowiem, że runy możliwe są do nabycia dla każdego, a nauka ich użytkowania nie powinna sprawić trudności.

Czym właściwie są runy?

Runy to określenie dla dwudziestu czterech liter lub znaków, tworzących runiczny alfabet. Służy on do odczytywania przekazów ezoterycznych, odszukiwania odpowiedzi na pytania oraz szeroko pojętego wróżenia. Runy są wić symbolami, których odczytanie wymaga wprawy oraz podstawowej wiedzy o ich znaczeniu.

Jak wróży się z run?

Wróżenie z run powinno odbywać się w pełnym skupieniu oraz koncentracji na wybranym pytaniu lub sytuacji, zajmującej umysł osoby wróżącej. Rozkładu run należy dokonywać zgodnie z instrukcją, gdyż wtedy umożliwiają one uzyskanie czytelnej odpowiedzi.

Każda runa cechuje się odmiennym znaczeniem, a w połączeniu kreują one wyjątkowo trafne i skuteczne odpowiedzi na zadane pytania.

Gdzie nabyć runy?

Runy dostępne są w sklepach ezoterycznych, w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej. Warto podczas nabywania zestawu run kierować się własną intuicją i głosem wewnętrznym, podpowiadającym które runy będą odpowiednie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *